Bakırköy Yös Dershanesi
Anasayfa / Kurumsal / Eğitim Sistemi

Öğretmen Kadrosu
Alanında uzmanlaşmış ve YÖS hazırlık sürecine hakim tecrübeli öğretmen kadrosu ile öğrencilerimizin yanındayız.

11. Sınıf Hazırlık Grupları
Türkiye’ de ilk defa 11. Sınıflara özel olarak hazırlanmış olan YÖS hazırlık programı ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Deneme Sınavları
Özgün sorulardan hazırlanmış olan Edinim YÖS Deneme Sınavları ile öğrencilerimizin hazır bulunurluk düzeyleri her hafta kontrol edilir.

Etkili Rehberlik Hizmeti
“ Her çocuk eşsizdir” anlayışı ile Kişiye Özgü Çözüm Odaklı, Proaktif Rehberlik anlayışı ile öğrencilerimizi ve velilerimizi sınav hazırlık sürecinde motive eder.

Danışmanlık Hizmetleri
Sınav başvuru süreci, Tercih süreçleri hakkında detaylı bilgi ve donanıma sahip olmanın en az kaliteli bir eğitim sunmak kadar önemli kazandığı YÖS hazırlık sürecinde Öğrenci ve Velilerimizin yanındayız.

Soru Çözüm Saatleri
Haftanın 6 günü YÖS’ e hazırlanan ve ara sınıf öğrencilerimizin gördükleri konuları pekiştirmeleri ve kalıcı öğrenmeleri sağlamaları için alanında uzman  öğretmenlerinin gözetiminde yapamadıkları soruların çözüldüğü programdır.

Fanus Sistemi
Verilen ödev ve çalışma testleri sonucunda verilen ödevleri zamanında bitirmeyen öğrencilerimizin sorumluklarını yerine getirene kadar kütüphanede etüt öğretmenlerimizin gözetiminde mecburi misafir edildiği ve ödevlerini bitirene kadar çıkış izninin verilmediği sistemdir. 

Etütler ve Ek Dersler
YÖS hazırlık grubundaki öğrencilerimizin Deneme Sınavları sonucu Eğitim Koordinatörlüğü’müzün belirlediği konularda belirlenen günlerde katılma zorunluluğu olan programdır.

Birebir Tamamlayıcı Eğitim
Öğrencilerimizin iyi anlayamadıkları ya da tekrar etmek istedikleri konuları Eğitim Koordinatörlüğü’ne başvurarak istediği dersten istediği öğretmeni seçerek eksik olduğu konulardan özel ders alma sistemidir.